Úvod

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

Hledáte spolehlivou profesionálku, která vytvoří perfektní makeu-up a účes pro zvláštní příležitosti? Ať už připravujete pohádkovou svatbu, zábavný večírek s kostýmy nebo natáčíte reklamu či chystáte divadelní představení! Dokonalý make-up a účes vám dodá sebejistotu a vytvoří z Vaší akce nezapomenutelný zážitek! Mimo to nabízím široké služby spojené s líčením, určením barevné typologie či celkovým poradenstvím v tomto oboru!

Kontaktujte mě! Jako profesionální vizážistka nejen pro Prahu a okolí Vám garantuji tu nejvyšší profesionalitu a kvalitu založenou na létech zkušeností doma i v zahraničí!

V roce 2006 jsem úspěšně ukončila půlroční studium na prestižní škole L’ECOLE PRIVEE DU MAQUILLAGE v Paříži, kde jsem studovala denní a večerní líčení, líčení na foto i na molo, divadelní, TV a filmový make-up včetně speciálních efektů, což zahrnuje práci s latexem a jinými produkty nezbytnými k vytváření stárnoucí pleti, umělých jizev či zranění. Během svých studií ve Francii jsem také pracovala jako vizážistka v televizi, u filmu i v divadle.

Další zkušenosti jsem načerpala při práci v New Yorku, kde jsem pracovala s fotografem Karlem Bischoffem na focení portrétů, přeměn a módních fotografií. Nyní nabízím své profesionální služby založené na mnoha letech zkušeností v Praze.

Svatební a společenské líčení pro Vaše nezapomenutelné okamžiky

Každá žena sní o pohádkové svatbě. K tomu patří především krásné šaty a dokonalé líčení! Jako skutečný profesionál v oboru vytvořím z každé nevěsty ženu, která si svůj Velký den maximálně užije a to bez obav o svůj vzhled! Mohu nabídnout také svatební a společenské líčení pro družičky či další svatební hosty. Kromě líčení se zabývám i společenskými účesy, jako doplňující služba ke svatebnímu či společenskému líčení.

Svěřte svoji krásu do rukou specialistky, která s ní dokáže pracovat a dovést ji k dokonalosti! Kontaktujte mě prosím přes stránku Kontakt.

 

%d blogerům se to líbí: